Naše reference

Podívejte se, na čem jsme se podíleli.
Pustíme se i do vašeho projektu?  ❯

Byty Dělnická

Praha  |  Od 2020

Projekt polyfunkčního bytového domu s obchodními plochami a podzemními garážemi přímo v srdci v Pražských Holešovic. Stavební část byla zahájena v lednu 2020. Jedná se o projekt ve stávající zástavbě, kde je kladen důraz na vazbu s okolím. Po dokončení bude objekt obsahovat 115 bytů a 2800m2 obchodních ploch.


Palác Trnitá

Brno  |  Od 2018

Polyfunkční dům Palác Trnitá je prvním ze vznikajících objektů v jedné z hlavních rozvojových lokalit v Brně. Je tvořen dvěma administrativními budovami, šesti bytovými domy a společnými podzemními garážemi, vstupní podlaží jsou doplněna o drobné retailové plochy. Administrativní část prochází certifikací BREEAM a cílí na dosažení stupně excelent. Na projektu se NOROP podílí od přípravné fáze.

Žižkovské Pavlače

Praha  |  Dokončeno 2022

Výstavba polyfunkčního bytového komplexu sestávajícího ze tří objektů novostavby a dvou rekonstruovaných objektů ve stávající zástavbě na Pražském Žižkově. Soustava objektů po dokončení obsahoje 141 bytů a 1400m2 obchodních ploch.


Stages Hotel Prague

Praha  |  Dokončeno 2021

Stages Hotel Prague se nachází v těsné návaznosti O2 areny a O2 universa, společně se kterými tvoří unikátní zázemí pro konání kulturních akcí či velkých kongresů. Stages Hotel Prague je hotel standartu **** spadající do skupiny hotelů Tribute Portfolio řetězce Marriott. V hotelu s celkovou plochou přes 26 000 m2 se nachází 300 pokojů, z tohoto je 27 apartmánů. Krom vlastní restaurace, baru, kavárny a fitness disponuje hotel také vlastním dělitelným kongresovým sálem a speciálním multifunkčním sálem. Na projektu Stages Hotel Prague jsme se podíleli od počátku přípravné fáze.

Stages Hotel Prague se pyšní titulem Stavba roku 2022.


Karolina Plazza 2

Praha  |  Dokončeno 2020

Karolina Plazza 2 je polyfunkční soubor bezprostředně navazující na předchozí etapu Karolina Plazza. Karolina Plazza 2 je tvořena čtyřmi bytovými domy s retailovými prostory a společnými podzemními garážemi. Po dokončení bude celá druhá etapa projektu obsahovat 67 bytů a 2000 m2 komerčních ploch. Stejně jako v případě první etapy Karolina Plazza je i zde kladen důraz na atriovou strukturu. Po dokončení této druhé etapy dojde k novému pěšímu propojení ulic Křižíkova a Sokolovská.


O2 universum

Praha  |  Dokončeno 2019

Dostavba, respektive kompletní přestavba, nedokončené stavby původní malé tréninkové haly v rámci O2 arény. Nově vzniklé multifunkční kongresové centrum s obchodním názvem O2 universum nabízí na 50.000 m2 21 sálů různých velikostí s celkovou kapacitou cca 10.000 osob pro pořádání mezinárodních kongresů a korporátních akcí. Největší sál s kapacitou až 4,5 tisíce osob může být využíván také jako prostor pro pořádání středně velkých koncertů a sportovních utkání.

O2 universum se pyšní titulem Stavba roku 2020.


ČSOB - lávka

Praha  |  Dokončeno 2019

Realizace pěší lávky přes ulici Radlická sloužící k propojení budov NHQ a SHQ pražského kampusu ČSOB. Lávka plynulého křivkového tvaru dlouhá cca 95 m je tvořena ocelovou trámovou příhradovou konstrukcí s proměnnou výškou i šířkou. Na projektu se NOROP podílel od přípravné fáze po dokončení.


Karolina Plazza

Praha  |  Dokončeno 2018

Novostavba polyfunkčního souboru tvořeného třemi bytovými domy spojenými retailovými prostory a společnými podzemními garážemi, umístěná do proluky stávající karlínské zástavby.


Administrativní Centrum Budějovická

Praha  |  Přípravná fáze

NOROP zajišťuje na objektu komplexní servis služeb v přípravné fázi. Budova je navržena ve standardu A+ s cílem získat certifikaci LEED Gold. Součástí služeb NOROP je mimo projektového a cenového managementu také konzultační činnost a LEED commissioning.

Centrála ČSOB v Radlicích – nová budova

Praha  |  Dokončeno 2020

Jako součást dosavadní centrály ČSOB v pražských Radlicích vznikla další budova se 1 400 pracovišti. Budova je navrhována pro co nejnižší potřebu energie a zároveň maximální komfort pro pobyt a práci. Ne náhodou se projekt může pyšnit největším geotermálním projektem v rámci České republiky a jedním z největších v rámci celé střední Evropy.

Projekt plní požadavky LEED Platinum a s hodnocením 90 bodů se za rok 2021 zařadil mezi TOP 10 projekty v rámci celé Evropy. V celé EU je přibližně 100 srovnatelných budov LEED NC Platinum. V ČR se jedná teprve o třetí projekt, který kdy v kategorii "Novostavba" získal tak vysoké hodnocení.

NOROP působil na projektu od přípravné fáze.

Autor fotografie: Marie Šandová, Sanda s.r.o.

LINE

Praha  |  Přípravná fáze

Polyfunkční budova „LINE“ byla uvažována na Vítězném náměstí v centrální části Prahy 6, které je dopravním a obchodním jádrem oblasti Dejvic. Budova měla zlepšit celkovou občanskou vybavenost v lokalitě. Prostory o velikosti přibližně 15 000 m2 měly být využity pro administrativní účely, služby občanské vybavenosti (1. a 2. nadzemní podlaží) a obchody. Investor od tohoto projekčního záměru nakonec upustil.

Greenline Kačerov

Praha  |  Dokončeno 2019

NOROP zajišťoval na objektu komplexní servis služeb již od přípravné fáze. Budova je navržena ve standardu A+ s certifikací LEED Gold. Součástí služeb NOROP je mimo projektového a cenového managementu i LEED commissioning  v rozsahu Fundamental Commissioning. NOROP dále na tomto projektu zajišťoval fit-out management.

ArtGen Office Gallery

Praha  |  Dokončeno 2018

NOROP působil jako technický dozor a cenový manažer na výstavbě komplexu budov ArtGen Office Gallery v pražských Holešovicích o výměře cca 31 000 m2 hrubé podlažní plochy. Ta je rozdělena mezi administrativní plochu, obchodní plochu, restauraci a podzemní garáže. Jedná se o funkčně samostatné budovy se společným venkovním areálem. Obě budovy Art i Gen úspěšně získaly certifikát LEED Gold v hodnotícím režimu LEED 2009, Shell&Core. Od začátku roku 2015 NOROP zajišťoval technický dozor a cenový management pro jednotlivé klientské vestavby.

23

let na českém trhu

6

certifikací 
LEED
& BREEAM 

16,8

miliard
investic jsme  spravovali

68

specialistů
a
odborníků
 

PPF GATE fit-out

Praha  |  Dokončeno 2017

V objektu administrativní budovy PPF GATE v pražských Dejvicích byly kompletně revitalizovány prostory 2.NP, 3.NP a části 4.NP, celková plocha realizovaného fit-outu činila 6100 m2. Ostatní podlaží byla dotčena úpravami stávající VZT, chlazení, ZTI a silnoproudých a slaboproudých instalací vyvolaných staveními úpravami ve 2.-4.NP.

Po demontáži veškerých vnitřních prvků a nenosných konstrukcí byly vybudovány nové a moderní prostory kanceláří s kuchyňkami a serverovnami. Větší část kanceláří byla realizována bez podhledů s přiznanými technologickými prvky na stropech. Tento industriální nádech vtiskli architekti celému návrhu.

Autor fotografie: Petr Anderlík, Ahrend a.s.

Comcity

Moskva, Rusko  |  Dokončeno 2016

Zajištění služeb Commissioning Agenta v rozsahu Fundamental Commissioning. Administrativní budova o rozloze 193 200 m2 (ve fázi A), která obsahuje kancelářské, výstavní a hotelové plochy, podzemní parkoviště, nákupní centrum, restaurace, fitness kluby atd. Získání certifikace LEED Gold je předpokládáno na konci roku 2016.

Hadovka Office Park

Praha  |  Od 2008 probíhá revitaliazce

NOROP je dlouholetým stálým partnerem majitele a od roku 2008 zajišťuje komplexní technickou podporu jak při přípravě, tak i při realizaci stavebních úprav objektu. Služby zahrnují především projektový, cenový a fit-out management. Z největších projektů lze jmenovat: instalace nového chlazení do objektu A, B a C, kompletní rekonstrukce chlazení a topení na objektech D a E, celková přestavba z kantýny na restauraci, výstavba nového objektového fitness, výstavba kavárny. Z úpravy nájemních prostor například nové sídlo firem Aeskulab, AmRest, Azelis, Capgemini, MSD, Technologická a grantová agentura, UTC (Otis a Carrier) a jiné.

Rekonstrukce recepcí Diamond Point pro Allianz a.s.

Praha  |  Dokončeno 2015

Společnost NOROP poskytovala komplexní poradenské služby při rekonstrukci dvou recepcí v administrativní budově Diamond Point dle návrhu architekta Bořka Šípka.

Stěhování televizní Stanice O

Praha  |  Dokončeno 2015

NOROP zajišťoval projektový management, cenový management a technický dozor při budování a následném stěhování televizní stanice O. Záměrem investora bylo vybudování reprezentativního televizního studia v přízemí objektu Anděl Media Centrum a následné přemístění televizního studia včetně zázemí.

Kanadská ambasáda

Praha  |  Dokončeno 2013

NOROP zajišťoval na projektu komplexní commissioning dle náročných požadavků zahraničního investora, kterým bylo ministerstvo zahraničních věcí státu Kanada. Projekt zahrnoval výstavbu nové administrativní budovy a rekonstrukci stávající vily jako nové sídlo pro velvyslance.

Co o nás říkají :

Se službami NOROP s.r.o. jsme byli maximálně spokojeni od začátku celé výstavby administrativního centra až do předání prostor jednotlivým nájemcům.

ANDĚL PARK SMÍCHOV, ING. MARTIN KŘÍŽEK

On behalf of Department of Foreign Affair and International Trade of Canada (DFAIT) I highly recommend NOROP for any complex project in Commissioning /Construction management field.

CANADIAN EMBASSY, PRAGUE,
ING. AKAD. ARCH. YVONA BOHÁČKOVÁ

Bratislava BBC IV

Bratislava, Slovensko  |  Dokončeno 2012

NOROP zajišťoval kompletní přípravu pro rekonstrukci objektů BBC IV a jejich technologického zařízení z využití objektu pro jednoho majoritního nájemce na „multi-tenancy“ objekt. Servis služeb zahrnoval řízení projektu, návrh vypořádání majitele s odcházejícím nájemníkem, technické a cenové poradenství, zajištění projektové dokumentace pro SP, výběrové řízení na generálního dodavatele a také studii proveditelnosti pro certifikaci LEED EB:OM.

Tiskárna Petit Press

Bratislava, Slovensko  |  Dokončeno 2011

NOROP byl partnerem investora od přípravné fáze projektu, přes výběrové řízení na dodavatele stavby až po realizaci díla, jeho dokončení a uvedení do provozu. Součástí byla i koordinace nadnárodního týmu dodavatelů tiskařské technologie a komplexní dohled nad výstavbou tiskárny Petit Press.

Poliklinika Kostelní

Ostrava  |  Dokončeno 2011

NOROP poskytoval kompletní servis při rekonstrukci bytového domu s přístavbou druhého objektu podobné velikosti. Objekt má 1 podzemní a 5 nadzemních podlaží s podlahovou plochou 1 800 m2. Náročnost výstavby spočívala ve vysokých technických požadavcích jednotlivých specializovaných lékařských pracovišť.

Obchodní a administrativní budova Biskupská

Ostrava  |  Dokončeno 2011

NOROP pro klienta prováděl kompletní servis jak v přípravné, tak i realizační a dokončovací fázi. Předmětem projektu byla výstavba obchodně administrativní budovy v ulici Biskupská v Ostravě a to včetně kancelářských a obchodních vestaveb. Objekt má 2 podzemní a 5 nadzemních podlaží s 4 200 m2 kancelářských a 800 m2 obchodních ploch.

Lázeňský areál Luhačovice - wellness hotel Alexandria

Luhačovice  |  Dokončeno 2010

NOROP řídil projekt Lázeňský areál Luhačovice – wellness hotel Alexandria a zároveň na této akci vykonával technický dozor investora a cenový management. Projekt zahrnoval rekonstrukci objektu wellness hotelu Alexandria I a stavbu nového wellness hotelu Alexandria II.

Co o nás říkají :

Managerial and consulting services provided by NOROP to our company were professional and all projects were completed to our satisfaction so I can recommend their services to other clients.

HADOVKA OFFICE PARK, GEORGE JOHN LESLIE

Zástupci společnosti NOROP s.r.o. vystupovali vždy korektně a profesionálně a vzhledem k tomuto faktu je můžeme doporučit jako seriózní a loajální partnery při realizaci investičních záměrů administrativních budov.

ARTGEN, ING. TOMÁŠ KALUŠ

Bredovský dvůr

Praha  |  Dokončeno 2010

NOROP zajišťoval projektový, cenový a především fit-out management při mnohých přestavbách nájemních jednotek a to jak pro majitele objektu, tak i pro některé nájemce jako například Bristol-Myers Squibb, King Sturge, EC Harris, Hays, British Council a Kieser Training.

Renault Trucks Center

Čestlice  |  Dokončeno 2009

NOROP na zakázce zajišťoval projektový a cenový management již od výběru vhodného pozemku a dále pak koordinaci výběrového řízení na architekta projektu až po výstavbu celého komplexu.

Multifunkční dům SYKORA Home

Praha  |  Dokončeno 2009

NOROP působil na projektu reprezentativního obchodního domu Sykora v Pražských Vysočanech jako projektový a cenový manažer a dále jako technický dozor investora. Objekt je členěn na třípodlažní obchodní prostor a pětipodlažní část se zázemím a byty.

Dostavba AMC - MAFRA

Praha  |  Dokončeno 2008

NOROP působil na projektu jako technický dozor a cenový manažer. Jednalo se o dostavbu sousedního objektu Anděl Media Centrum. Budova byla postavena ve vytvořené proluce na místě po původním činžovním domě. Objekt má pět nadzemních a tři suterénní podlaží.

Neo Zličín

Praha  |  Dokončeno 2007

NOROP se podílel na výstavbě bytového domu v Praze v lokalitě Zličín. Jedná se o šestipatrový bytový dům s podzemními garážemi. Náplní činnosti byla i služba construction management.

Diamond Point

Praha |  Dokončeno 2008

NOROP převzal projektový management nad projektem v závěrečné části výstavby a pokračoval až do úplného předání objektu. Řídil tak kompletní dostavbu objektu včetně koordinace vestaveb pro nové nájemníky, jako byly firmy Allianz, Miele, Kapsch, Aidya, Manahattan Developement, Sekyra Group a další.

Bratislava Logistics Park

Senec, Bratislava, Slovensko  |  Dokončeno 2007

NOROP se podílel na řízení projektu výstavby logistického parku. Bratislava Logistics Park se skládá ze dvou výrobních hal sloužících pro výrobu dílů do automobilového průmyslu.

Rezidence Kováků

Praha  |  Dokončeno 2006

NOROP řídil od počátku průběh celého developerského projektu výstavby luxusních bytů a úspěšně ho dokončil včetně předání bytových jednotek novým majitelům.

KWB Berlin

Berlín, Německo  |  Dokončeno 2006

NOROP řídil celý projekt přestavby objektu v Berlíně na školící centrum vybavené kancelářemi, přednáškovými sály, kinosály, saunou a fitness centrem.

Anděl Park Smíchov - objekt B

Praha  |  Dokončeno 2006

NOROP zajišťoval již od přípravy především cenový management projektu, ke kterému se v průběhu výstavby přidal technický dozor. Po dokončení hrubých stavebních prací začala koordinace vestaveb nových nájemců, která s ohledem na dobu a lokalitu projektu znamenala až 15 nadnárodních firem v souběhu a to v objemu 500 - 4 000 m2 a to především pro firmy jako CaC Leasing, Johnson and Johnson, Imperial Tobacco, Whirlpool, Ariba, Hochtief development, Carl Zeiss atd.

Anděl Media Centrum

Praha  |  Dokončeno 2004

NOROP zajišťoval na projektu komplexní fit-out management včetně cenového managementu a technického dozoru. Objekt se stal centrálou pro mediální skupinu Mafra.

Freeport

Znojmo - Hatě  |  Dokončeno 2003

Příprava a stavba vlajkové lodi společnosti Freeport Leisure ve střední Evropě. Stavba outletového nákupního centra o velikosti 30 000 m2 začala pod projektovým vedením NOROP v září 1999. Následoval fit-out pro téměř 100 značkových prodejen.