Naše reference

Podívejte se, na čem jsme se podíleli.
Pustíme se i do vašeho projektu?  ❯

Administrativní Centrum Budějovická

Praha  |  Dokončeno 20??

norman rourke pryme zajišťuje na objektu komplexní servis služeb v přípravné fázi. Budova je navržena ve standardu A+ s cílem získat certifikaci LEED Gold. Součástí služeb norman rourke pryme je mimo projektového a cenového managementu také konzultační činnost a LEED commissioning.

Centrála ČSOB v Radlicích – nová budova

Praha  |  Dokončeno 20??

Jako součást dosavadní centrály banky v pražských Radlicích vznikne další budova se 1 400 pracovišti. Budova je navrhována pro co nejnižší potřebu energie a zároveň maximální komfort pro pobyt a práci. norman rourke pryme působí na projektu od přípravné fáze.

LINE
Praha  |  Dokončeno 20??

Polyfunkční budova „LINE“ bude umístěna na Vítězném náměstí v centrální části Prahy 6, které je dopravním a obchodním jádrem oblasti Dejvic. Budova zlepší celkovou občanskou vybavenost v lokalitě. Prostory o velikosti přibližně 15 000 m2 budou využity pro administrativní účely, služby občanské vybavenosti (1. a 2. nadzemní podlaží) a obchody. norman rourke pryme působí na projektu od přípravné fáze v pozici Commissioning Agenta a technického konzultanta.

Greenline Kačerov

Praha  |  Dokončeno 2015

norman rourke pryme zajišťoval na objektu komplexní servis služeb již od přípravné fáze. Budova je navržena ve standardu A+ s certifikací LEED Gold. Součástí služeb norman rourke pryme je mimo projektového a cenového managementu i LEED commissioning  v rozsahu Fundamental Commissioning. Stavba byla dokončena a zkolaudována v roce 2015. norman rourke pryme dále na tomto projektu zajišťuje fit-out management.

ArtGen Office Gallery

Praha  |  Dokončeno 2015

norman rourke pryme působil jako technický dozor a cenový manažer na výstavbě komplexu budov ArtGen Office Gallery v pražských Holešovicích o výměře cca 31 000 m2 hrubé podlažní plochy. Ta je rozdělena mezi administrativní plochu, obchodní plochu, restauraci a podzemní garáže. Jedná se o funkčně samostatné budovy se společným venkovním areálem. Obě budovy Art i Gen úspěšně získaly certifikát LEED Gold v hodnotícím režimu LEED 2009, Shell&Core. Od začátku roku 2015 norman rourke pryme zajišťuje technický dozor a cenový management pro jednotlivé klientské vestavby.

17

megaprojektů za
patnáct let 

6

certifikací 
LEED
& BREEAM 

16,8

miliard
investic jsme  spravovali

68

specialistů
a
odborníků
 

Comcity

Moskva, Rusko  |  Dokončeno 2015

Zajištění služeb Commissioning Agenta v rozsahu Fundamental Commissioning. Administrativní budova o rozloze 193 200 m2 (ve fázi A), která obsahuje kancelářské, výstavní a hotelové plochy, podzemní parkoviště, nákupní centrum, restaurace, fitness kluby atd. Získání certifikace LEED Gold je předpokládáno na konci roku 2015.

Hadovka Office Park

Praha  |  Dokončeno 20??

norman rourke pryme je dlouholetým stálým partnerem majitele a od roku 2008 zajišťuje komplexní technickou podporu jak při přípravě, tak i při realizaci stavebních úprav objektu. Služby zahrnují především projektový, cenový a fit-out management. Z největších projektů lze jmenovat: instalace nového chlazení do objektu A, B a C, kompletní rekonstrukce chlazení a topení na objektech D a E, celková přestavba z kantýny na restauraci, výstavba nového objektového fitness, výstavba kavárny. Z úpravy nájemních prostor například nové sídlo firem Aeskulab, AmRest, Azelis, Capgemini, MSD, Technologická a grantová agentura, UTC (Otis a Carrier) a jiné.

Rekonstrukce recepcí Diamond Point pro Allianz a.s.

Praha  |  Dokončeno 2015

Společnost norman rourke pryme s.r.o. poskytovala komplexní poradenské služby při rekonstrukci dvou recepcí v administrativní budově Diamond Point dle návrhu architekta Bořka Šípka.

Stěhování televizní Stanice O

Praha  |  Dokončeno 2015

norman rourke pryme zajišťoval projektový management, cenový management a technický dozor při budování a následném stěhování televizní stanice O. Záměrem investora bylo vybudování reprezentativního televizního studia v přízemí objektu Anděl Media Centrum a následné přemístění televizního studia včetně zázemí.

Kanadská ambasáda

Praha  |  Dokončeno 2013

norman rourke pryme zajišťoval na projektu komplexní commissioning dle náročných požadavků zahraničního investora, kterým bylo ministerstvo zahraničních věcí státu Kanada. Projekt zahrnoval výstavbu nové administrativní budovy a rekonstrukci stávající vily jako nové sídlo pro velvyslance.

Co o nás říkají :

Se službami norman rourke pryme s.r.o. jsme byli maximálně spokojeni od začátku celé výstavby administrativního centra až do předání prostor jednotlivým nájemcům.

ANDĚL PARK SMÍCHOV, ING. MARTIN KŘÍŽEK

On behalf of Department of Foreign Affair and International Trade of Canada (DFAIT) I highly recommend norman rourke pryme for any complex project in Commissioning /Construction management field.

CANADIAN EMBASSY, PRAGUE,
ING. AKAD. ARCH. YVONA BOHÁČKOVÁ

Bratislava BBC IV

Bratislava, Slovensko  |  Dokončeno 2012

norman rourke pryme zajišťoval kompletní přípravu pro rekonstrukci objektů BBC IV a jejich technologického zařízení z využití objektu pro jednoho majoritního nájemce na „multi-tenancy“ objekt. Servis služeb zahrnoval řízení projektu, návrh vypořádání majitele s odcházejícím nájemníkem, technické a cenové poradenství, zajištění projektové dokumentace pro SP, výběrové řízení na generálního dodavatele a také studii proveditelnosti pro certifikaci LEED EB:OM.

Tiskárna Petit Press

Bratislava, Slovensko  |  Dokončeno 2011

norman rourke pryme byl partnerem investora od přípravné fáze projektu, přes výběrové řízení na dodavatele stavby až po realizaci díla, jeho dokončení a uvedení do provozu. Součástí byla i koordinace nadnárodního týmu dodavatelů tiskařské technologie a komplexní dohled nad výstavbou tiskárny Petit Press.

Poliklinika Kostelní

Ostrava  |  Dokončeno 2011

norman rourke pryme poskytoval kompletní servis při rekonstrukci bytového domu s přístavbou druhého objektu podobné velikosti. Objekt má 1 podzemní a 5 nadzemních podlaží s podlahovou plochou 1 800 m2. Náročnost výstavby spočívala ve vysokých technických požadavcích jednotlivých specializovaných lékařských pracovišť.

Obchodní a administrativní budova Biskupská

Ostrava  |  Dokončeno 2011

norman rourke pryme pro klienta prováděl kompletní servis jak v přípravné, tak i realizační a dokončovací fázi. Předmětem projektu byla výstavba obchodně administrativní budovy v ulici Biskupská v Ostravě a to včetně kancelářských a obchodních vestaveb. Objekt má 2 podzemní a 5 nadzemních podlaží s 4 200 m2 kancelářských a 800 m2 obchodních ploch.

Lázeňský areál Luhačovice - wellness hotel Alexandria

Luhačovice  |  Dokončeno 2010

norman rourke pryme řídil projekt Lázeňský areál Luhačovice – wellness hotel Alexandria a zároveň na této akci vykonával technický dozor investora a cenový management. Projekt zahrnoval rekonstrukci objektu wellness hotelu Alexandria I a stavbu nového wellness hotelu Alexandria II.

Co o nás říkají :

Managerial and consulting services provided by norman rourke pryme to our company were professional and all projects were completed to our satisfaction so I can recommend their services to other clients.

HADOVKA OFFICE PARK, GEORGE JOHN LESLIE

Zástupci společnosti norman rourke pryme s.r.o. vystupovali vždy korektně a profesionálně a vzhledem k tomuto faktu je můžeme doporučit jako seriózní a loajální partnery při realizaci investičních záměrů administrativních budov.

ARTGEN, ING. TOMÁŠ KALUŠ

Bredovský dvůr

Praha  |  Dokončeno 2010

norman rourke pryme zajišťoval projektový, cenový a především fit-out management při mnohých přestavbách nájemních jednotek a to jak pro majitele objektu, tak i pro některé nájemce jako například Bristol-Myers Squibb, King Sturge, EC Harris, Hays, British Council a Kieser Training.

Renault Trucks Center

Čestlice  |  Dokončeno 2009

norman rourke pryme na zakázce zajišťoval projektový a cenový management již od výběru vhodného pozemku a dále pak koordinaci výběrového řízení na architekta projektu až po výstavbu celého komplexu.

Multifunkční dům SYKORA Home

Praha  |  Dokončeno 2009

norman rourke pryme působil na projektu reprezentativního obchodního domu Sykora v Pražských Vysočanech jako projektový a cenový manažer a dále jako technický dozor investora. Objekt je členěn na třípodlažní obchodní prostor a pětipodlažní část se zázemím a byty.

Dostavba AMC - MAFRA

Praha  |  Dokončeno 2008

norman rourke pryme působil na projektu jako technický dozor a cenový manažer. Jednalo se o dostavbu sousedního objektu Anděl Media Centrum. Budova byla postavena ve vytvořené proluce na místě po původním činžovním domě. Objekt má pět nadzemních a tři suterénní podlaží.

Neo Zličín

Praha  |  Dokončeno 2007

norman rourke pryme se podílel na výstavbě bytového domu v Praze v lokalitě Zličín. Jedná se o šestipatrový bytový dům s podzemními garážemi. Náplní činnosti byla i služba construction management.

Diamond Point

Praha |  Dokončeno 2008

norman rourke pryme převzal projektový management nad projektem v závěrečné části výstavby a pokračoval až do úplného předání objektu. Řídil tak kompletní dostavbu objektu včetně koordinace vestaveb pro nové nájemníky, jako byly firmy Allianz, Miele, Kapsch, Aidya, Manahattan Developement, Sekyra Group a další.

Bratislava Logistics Park

Senec, Bratislava, Slovensko  |  Dokončeno 2007

norman rourke pryme se podílel na řízení projektu výstavby logistického parku. Bratislava Logistics Park se skládá ze dvou výrobních hal sloužících pro výrobu dílů do automobilového průmyslu.

Rezidence Kováků

Praha  |  Dokončeno 2006

norman rourke pryme řídil od počátku průběh celého developerského projektu výstavby luxusních bytů a úspěšně ho dokončil včetně předání bytových jednotek novým majitelům.

KWB Berlin

Berlín, Německo  |  Dokončeno 2006

norman rourke pryme řídil celý projekt přestavby objektu v Berlíně na školící centrum vybavené kancelářemi, přednáškovými sály, kinosály, saunou a fitness centrem.

Anděl Park Smíchov - objekt B

Praha  |  Dokončeno 2006

norman rourke pryme zajišťoval již od přípravy především cenový management projektu, ke kterému se v průběhu výstavby přidal technický dozor. Po dokončení hrubých stavebních prací začala koordinace vestaveb nových nájemců, která s ohledem na dobu a lokalitu projektu znamenala až 15 nadnárodních firem v souběhu a to v objemu 500 - 4 000 m2 a to především pro firmy jako CaC Leasing, Johnson and Johnson, Imperial Tobacco, Whirlpool, Ariba, Hochtief development, Carl Zeiss atd.

Anděl Media Centrum

Praha  |  Dokončeno 2004

norman rourke pryme zajišťoval na projektu komplexní fit-out management včetně cenového managementu a technického dozoru. Objekt se stal centrálou pro mediální skupinu Mafra.

Freeport

Znojmo - Hatě  |  Dokončeno 2003

Příprava a stavba vlajkové lodi společnosti Freeport Leisure ve střední Evropě. Stavba outletového nákupního centra o velikosti 30 000 m2 začala pod projektovým vedením norman rourke pryme v září 1999. Následoval fit-out pro téměř 100 značkových prodejen.